Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies

Vítejte na českém a slovenském fóru Wenta a Sarah

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)

Goto down 
AutorZpráva
Ivča
Admin

Female
Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 25. 04. 08

PříspěvekPředmět: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Mon Apr 28, 2008 6:55 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://wentworth-sarah.forumakers.com
angelinhell
Nový člen
Nový člen

Female
Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 16. 05. 08

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Fri May 16, 2008 12:51 pm

no tak tychto fotkach vyzera bozsky... :D
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen

Female
Poeet p?íspivku : 59
Registration date : 15. 05. 08

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 4:52 pm

aaaa, hlásím infarktový stav z jeho překrásných ruček a úsměvu Laughing ❤
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen

Female
Poeet p?íspivku : 150
Registration date : 07. 05. 08

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 5:13 pm

plavice napsal:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen

Female

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 5:23 pm

Sindy napsal:
plavice napsal:
Jj..presne tak..jeho ruky a úsmev.. a proste všetko... oops ..je to úžasný chlap.. oops ..a ktovie čo ešte tie ruky o ňom prezrádzajú..že plavice??? :P Laughing Laughing Laughing
přesně tak lol! Laughing fakt jsem zase totálně v háji z něj :bom:
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen

Female

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 5:35 pm

plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
Hh... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..tak často sme to už preberali,že mi z neho hrabe..ale totálne.. Laughing oops oops oops ..ale vôbec mi to nevadí,pač táto wentománia je prekrásna choroba.. Laughing ❤ ❤ cheers
Návrat nahoru Goto down
alica200
Nový člen
Nový člen

Female
Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 17. 05. 08

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 9:06 pm

Sindy napsal:
plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
Hh... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ..tak často sme to už preberali,že mi z neho hrabe..ale totálne.. Laughing oops oops oops ..ale vôbec mi to nevadí,pač táto wentománia je prekrásna choroba.. Laughing ❤ ❤ cheers
No velmi kraasna choroba oops .ON je tak kraaaasny a hlavne ked sa smeje ❤
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin

Female
Poeet p?íspivku : 183
Registration date : 25. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 9:12 pm

alica200 napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
Sindy napsal:
plavice napsal:
No velmi kraasna choroba oops .ON je tak kraaaasny a hlavne ked sa smeje ❤

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://wentworth-sarah.forumakers.com
Sindy
Železný člen
Železný člen

Female

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Sat May 17, 2008 9:21 pm

Ivča napsal:

No přesně tak, souhlasím s váma, holky..on je prostě super....a je to tu...rozplývání nad Wentem ;) ;)
Jj... Laughing ...bolo hneď nazačiatku jasné,že sa nad ním rozplívať budeme a je to tu.. Laughing ❤ ❤ oops oops
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen

Female

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Mon May 19, 2008 4:08 pm

Sindy napsal:
Ivča napsal:

Jj... Laughing ...bolo hneď nazačiatku jasné,že sa nad ním rozplívať budeme a je to tu.. Laughing ❤ ❤ oops oops
když mě to rozplývání tak moc bavíí, při pohledu na něj se mi vyplavuje mega moc hormonu štěstí a je to nádhera Laughing ❤
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen

Female

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   Mon May 19, 2008 4:47 pm

plavice napsal:
Sindy napsal:
Ivča napsal:

když mě to rozplývání tak moc bavíí, při pohledu na něj se mi vyplavuje mega moc hormonu štěstí a je to nádhera Laughing ❤
Tak to poznám Laughing ..akoby tým jeho úsmevom a očičkami liečil človeka.. Laughing oops oops oops ..vždy tak cítim,ako sa mi zvýši teplota..vždy ma dokáže úplne rozpáliť..hhh.. oops Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)   

Návrat nahoru Goto down

zamávání speciálně pro vás...udělejte Wentovi PÁPÁ:)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies :: Wentworth Miller :: Fotogalerie-
Přejdi na: