Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies

Vítejte na českém a slovenském fóru Wenta a Sarah
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Wentův usměvavý kukuč=))

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 9:04 pm

Wentův usměvavý kukuč=)) 9562347Wentův usměvavý kukuč=)) Wentworth-miller-phone-number02Wentův usměvavý kukuč=)) Pre_emmy03_wenn5016071Wentův usměvavý kukuč=)) Went_aussie_1
Wentův usměvavý kukuč=)) Luke-macfarlane-wentworth-millerWentův usměvavý kukuč=)) 220px-Went-MillerWentův usměvavý kukuč=)) Xin_35204043010204212613730Wentův usměvavý kukuč=)) Headline_1168019094
Wentův usměvavý kukuč=)) Normal_PDVD_161Wentův usměvavý kukuč=)) Normal_PDVD_035
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed May 07, 2008 7:59 pm

Ivi:Tak toto mi robíš schválne..že?? Laughing ..dobre vieš,že keď zbadám jeho úsmev tak sa úplne rozpúšťam... oops oops oops ...achh..má ozaj božský úsmev...je absolútne dokonalý..mne už dochádzajú slová..ozaj super téma.. cheers lol!
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed May 07, 2008 10:24 pm

Sindy napsal:
Ivi:Tak toto mi robíš schválne..že?? Laughing ..dobre vieš,že keď zbadám jeho úsmev tak sa úplne rozpúšťam... oops oops oops ...achh..má ozaj božský úsmev...je absolútne dokonalý..mne už dochádzajú slová..ozaj super téma.. cheers lol!

Jooo, já to o tobě vím Laughing Laughing ..a já jsem na tom úplně stejně.....noo a to je těch úsměvů zatím jen pár...postupně budem přidávat....až se z toho třebas rozplynem :D
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
the.mochito
Nový člen
Nový člen
the.mochito


Female
Poeet p?íspivku : 27
Age : 30
Bydliště : Česká republika
Registration date : 06. 06. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 4:37 pm

Ten úsměv na něm žeru nevíc yahoo ale hlavně ty jeho oči affraid Dance
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:08 pm

the.mochito napsal:
Ten úsměv na něm žeru nevíc yahoo ale hlavně ty jeho oči affraid Dance
Jj..on je celý k zožraniu.. yes clapping ..dokážem sa nad ním rozplívať celé dni.. embarrassed oops oops oops oops ...je taký sladučký.. give heart oops oops ..mám jeho plagáty po celej izbe..hh heat oops oops
Návrat nahoru Goto down
the.mochito
Nový člen
Nový člen
the.mochito


Female
Poeet p?íspivku : 27
Age : 30
Bydliště : Česká republika
Registration date : 06. 06. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 1:19 pm

Sindy napsal:
the.mochito napsal:
Ten úsměv na něm žeru nevíc yahoo ale hlavně ty jeho oči affraid Dance
Jj..on je celý k zožraniu.. yes clapping ..dokážem sa nad ním rozplívať celé dni.. embarrassed oops oops oops oops ...je taký sladučký.. give heart oops oops ..mám jeho plagáty po celej izbe..hh heat oops oops
Ano přesně yahoo uplně sladky ... oops prostě mucká mauridia oops
Návrat nahoru Goto down
the.mochito
Nový člen
Nový člen
the.mochito


Female
Poeet p?íspivku : 27
Age : 30
Bydliště : Česká republika
Registration date : 06. 06. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:39 pm

Už zase jsem se tak trochu nudila a tak jsem začla hledat nějaké fotky Wenta yahoo no a narazila jsem jak si nese no dejme tomu že pizzu a kafé ještě jak na každé fotce telefonuje,ten jeho sexy klobouček give heart , lol! prostě jsem těm obrázkům nemohla odolat lol! Dance.

Wentův usměvavý kukuč=)) 30926977 Wentův usměvavý kukuč=)) 30927046


Wentův usměvavý kukuč=)) 30927014
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 12:45 am

jeeeeeeeeee, tam je tak roztomiloučkej, jak má ty červené žabky, to je bomba lol! je slaďoučkej embarrassed
Návrat nahoru Goto down
the.mochito
Nový člen
Nový člen
the.mochito


Female
Poeet p?íspivku : 27
Age : 30
Bydliště : Česká republika
Registration date : 06. 06. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:28 pm

plavice napsal:
jeeeeeeeeee, tam je tak roztomiloučkej, jak má ty červené žabky, to je bomba lol! je slaďoučkej embarrassed
Já si těch žabek ani nevšimla lol! fakt hustý very happy Dance
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:28 pm

the.mochito napsal:
plavice napsal:
jeeeeeeeeee, tam je tak roztomiloučkej, jak má ty červené žabky, to je bomba lol! je slaďoučkej embarrassed
Já si těch žabek ani nevšimla lol! fakt hustý very happy Dance
mě hned praštily do očí, to je fakt kouzelné very happy
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 4:41 pm

plavice napsal:
the.mochito napsal:
plavice napsal:
jeeeeeeeeee, tam je tak roztomiloučkej, jak má ty červené žabky, to je bomba lol! je slaďoučkej embarrassed
Já si těch žabek ani nevšimla lol! fakt hustý very happy Dance
mě hned praštily do očí, to je fakt kouzelné very happy
Jj..ja som si toho tiež hneď všimla.. OK ..milujem chlapov,ktorí vymenia sandálu za žabky,ktoré toto leto fičia!Je tam ozaj okúzlujúci!! give heart heat oops
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Wentův usměvavý kukuč=)) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wentův usměvavý kukuč=))   Wentův usměvavý kukuč=)) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Wentův usměvavý kukuč=))
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies :: Wentworth Miller :: Fotogalerie-
Přejdi na: