Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies

Vítejte na českém a slovenském fóru Wenta a Sarah
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)

Goto down 
+2
Martina
plavice
6 posters
AutorZpráva
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeThu May 15, 2008 7:57 pm

ahojky kočkyyy, tak mě tu taky máte, vytvořily jste to tu moc pěkný, jste šikulky ;)
Návrat nahoru Goto down
Martina
Admin
Martina


Female
Poeet p?íspivku : 20
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 26. 04. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:47 am

plavice napsal:
ahojky kočkyyy, tak mě tu taky máte, vytvořily jste to tu moc pěkný, jste šikulky ;)

Ahojky! to jsme rády, že se ti tu líbí! ;) Dík, že jsi tu s náma! sunny
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:14 pm

Martina napsal:
plavice napsal:
ahojky kočkyyy, tak mě tu taky máte, vytvořily jste to tu moc pěkný, jste šikulky ;)

Ahojky! to jsme rády, že se ti tu líbí! ;) Dík, že jsi tu s náma! sunny
líbí a po grafické stránce je to super ;)
Návrat nahoru Goto down
zuzinka
Nový člen
Nový člen



Female
Poeet p?íspivku : 3
Age : 34
Bydliště : Bratislava
Registration date : 17. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeSat May 17, 2008 10:22 pm

super forum, aj ked mne sa ta fialová nepáči, ale pekné :P
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeSat May 17, 2008 11:47 pm

zuzinka napsal:
super forum, aj ked mne sa ta fialová nepáči, ale pekné :P
No vidíš..a mne sa treba tá filajková páči Laughing Laughing ..konečne to má inú farbu ako ostatné fóra.. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
zuzinka
Nový člen
Nový člen



Female
Poeet p?íspivku : 3
Age : 34
Bydliště : Bratislava
Registration date : 17. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeSun May 18, 2008 11:52 am

Sindy napsal:
zuzinka napsal:
super forum, aj ked mne sa ta fialová nepáči, ale pekné :P
No vidíš..a mne sa treba tá filajková páči Laughing Laughing ..konečne to má inú farbu ako ostatné fóra.. Laughing Laughing Laughing
to je pravda, že to má aspon inú farbu
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:06 pm

Sindy napsal:
zuzinka napsal:
super forum, aj ked mne sa ta fialová nepáči, ale pekné :P
No vidíš..a mne sa treba tá filajková páči Laughing Laughing ..konečne to má inú farbu ako ostatné fóra.. Laughing Laughing Laughing
přesně, je to sladěné krásně, ale chápu, že třeba někdo nemá rád fialovou, možná by se do budoucna mohlo udělat i pár pozadí na výběr, nebo alespoň jedno s černým pozadím, ať je to takové neutrální a každý si vybere ;)
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeMon May 19, 2008 4:45 pm

plavice napsal:
Sindy napsal:
zuzinka napsal:
super forum, aj ked mne sa ta fialová nepáči, ale pekné :P
No vidíš..a mne sa treba tá filajková páči Laughing Laughing ..konečne to má inú farbu ako ostatné fóra.. Laughing Laughing Laughing
přesně, je to sladěné krásně, ale chápu, že třeba někdo nemá rád fialovou, možná by se do budoucna mohlo udělat i pár pozadí na výběr, nebo alespoň jedno s černým pozadím, ať je to takové neutrální a každý si vybere ;)
Jj...ale chápte,že zatial je to len začiatok..taakže až sa nás tu zbehne viacej,tak potom možno o tom bude aj Ivča s Martinkou uvažovať a im zo zmenami určo rada pomôžem :) ..Zatial sme však iba na začiatku a o nejakých podobných zmenách je hlúposť uvažovať...snáď za rok-dva.. Laughing
Ale ako tak uvažujem,tak neutrálna farba ani neexistuje...viem o čom hovorím po ôsmych rokoch absolvovaní výtvarnej výchovy Laughing Laughing Laughing ..čierna sa tiež hocikomu nemusí páčiť.. Laughing ..je to iba o tom,že by sa napríklad hlasovalo potom..ale to už ozaj hodne predbiehame dobu.. Laughing Je to hlavne na administrácii..a ja som s terajším vzhľadom fóra nadmieru spokojná.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeMon May 19, 2008 5:57 pm

Sindy mi se moc líbí vzhled, je to takové moderní a svěží, já jsem spokojená a chápu, že je hafo práce okolo, jak říkám, já bych si na tvorbu asi netroufla, máte můj obdiv cheers
Návrat nahoru Goto down
the.mochito
Nový člen
Nový člen
the.mochito


Female
Poeet p?íspivku : 27
Age : 30
Bydliště : Česká republika
Registration date : 06. 06. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 10:51 am

Myslím že je upe boží clapping yahoo akorát by sem mohlo psát víc lidí gamer Arrow
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:26 pm

the.mochito napsal:
Myslím že je upe boží clapping yahoo akorát by sem mohlo psát víc lidí gamer Arrow

Děkujem, že se ti líbí....píšu za ty, co ho vytvořily - Já, Martina a Sindy...děkujeme give heart a s tou druhou větou máš naprostou pravdu!!!
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitimeFri Jul 18, 2008 9:31 pm

Ivča napsal:
the.mochito napsal:
Myslím že je upe boží clapping yahoo akorát by sem mohlo psát víc lidí gamer Arrow

Děkujem, že se ti líbí....píšu za ty, co ho vytvořily - Já, Martina a Sindy...děkujeme give heart a s tou druhou větou máš naprostou pravdu!!!
Taak..zasa som sa tady objavila..asi tak na pol hodinku..hhh a zase sa tady takmer celé prázdniny neukážem-ten zákaz ešte stále platí..hold som asi neposlušné dievčatko..hhhh very happy ..noom ale dosť ma zarazilo,že aj keď som tu značne dosť dlho nebola,tak som o nič neprišla..s tou druhou vetou musím naprosto súhlasiť..My tri (teda ja a hlavne admini fora-Ivča a Martina) na to nestačíme samé..fórum je o diskusiách,o spoločnom zdielaní radosti a smútku,informácií a toho z čoho máme radosť..máme radosť z PB-preto toto fórum wink ..dúfala som,že sa tady objavia hlavne ľudia ,ktorí nám to pomôžu rozbehnúť a ktorí tady nebudú len preto,aby si nahabali čo navjviac videí a matrošu z PB,ktorý tady tak usilovne budeme vkládať,ale ktorí budú taktiež prispievať..preto sa mi napr. páčilo mundolatino,že sú tam hlavne ľudia,ktorí prispievajú a je tam teda požehnane veľa ľudí.. clapping OK .. a tá práca ,ktorú za tie roky odviedli je úžasná..Samozrejme som si všimla,že sú tady aj takí ľudia,ktorí podiskutujú s nami..zasmejú sa s nami a dokonca sem aj niečím prispejú..ale veľmi som sa sklamala,keď som se prišla takmer po mesiaci a tady nič! shock ... angry ...tým NIČ..myslím absolútne nič.. cry cry cry ..Veď na toto fórum tu nie sme iba my tri..ste tu aj vy..tak prosím prispejte..dúfame,že PB má dosť silný fanklub,ktorý sa schopí a nechá niečo za sebou! OK clapping
Keď som tak po tom pozerala,tak ja tu nebudem celé prázdniny a čo hovorila Ivča,tak ani ona tady nebude takmer celé prázdniny..jednoducho ten prístup sem nemáme..Martinka nevem ako to má,ale viem,že sa stará o ešte jedno fórum a tam jej to asi fakčí lepšie ako tady..tak dúfam len,že keď sem prídem znovu,tak prídem do fóra plného nových príspevkov..lebo strašne ma bolí,že keby sme to tu len tak nechali ako to je aj rok,tak by tady nikto nenapísal ani riadku.. cry cry ..príde mi tá naša snaha o to -vybudovať niečo nové-niečo dobré.., márna.. scratch one's head cry cry
TAK VÁS PROSÍM PRISPIEVAJTE AJ VY! OK ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Empty
PříspěvekPředmět: Re: ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)   ::Názory (ako sa vám páči toto fórum?) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
::Názory (ako sa vám páči toto fórum?)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies :: Info pro Vás :: Vzkazy pro AdminTeam-
Přejdi na: