Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies

Vítejte na českém a slovenském fóru Wenta a Sarah
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Poděkování

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 5:25 pm

Musela jsem založit tohle téma, protože považuju za nutnost Sindy moc, moc, moc poděkovat za tak skvělou grafiku, kterou pro tyto stránky dělá give heart Její nová práce jsou krásné nové ikonky...opravdu jsi šikovná a skláním ti normálně za to poklnonu clapping ...děkuju thank you give rose
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 8:57 pm

Jeejda Ivi embarrassed embarrassed embarrassed embarrassed ..ty snáď chceš,aby som dostala infarkt.. shock heat
..ĎAKUJEM TI!
Som ozaj šťastná a vážim si príležitosti,podielať sa na tvorbe tohoto fóra.. victory OK ..
Nemáte za čo ďakovať,to skorej ja by som mala poďakovať za takú úžasnú príležitosť..so mnou vždy môžete počítať wink ..ja to robím rada a ešte radšej,keď viem pre akých skvelých ľudí to robím..Diiky moocc... wink Ja si toto ozaj ani nezaslúžim.. embarrassed
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:50 pm

No tak co mám na tohle napsat já embarrassed mě chceš rozplakat....tohle téma bude snad děkovačka..teď musim použít to tvoje hh,jak píšeš sarcastic hand to se mi strašně líbí victory no nevim, jestli nedáme ještě téma děkovačka třeba do zprávy od AdminTeam, kam budou moct děkovat i ostaní nejen my dvě sarcastic hand , ale tady jsem to musela založit...prostě k tý grafice..když jsi taková šikulka...ségře se to taky hrozně líbilo, když jsem jí řekla:,,Už jsi viděla ty nový ikonky, co poslala Sindy?" a ona řekla, že ještě ne, hned jsem jí na to řekla, tak ať se rychle podívá, že je to super...a když to viděla, měla podobnou reakci jako já OK SUPER, talente... Dance
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
plavice
Pokročilý člen
Pokročilý člen
plavice


Female
Poeet p?íspivku : 59
Age : 37
Registration date : 15. 05. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 11:10 pm

já se také přidávám, design tohoto fora je nádherný, fakt se před vámi klaním a Sindy Tobě také, fakt jsi přes grafiku machr cheers jinak ty nové ikonky na nové zprávy jsou kouzelné a hlavně trefné, když je to forum o michaelovi a sare, fakt NÁDHERA OK
Návrat nahoru Goto down
Martina
Admin
Martina


Female
Poeet p?íspivku : 20
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 26. 04. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 10:52 am

No koukám, že to za mě už Íva napsala. yes Fakt Sindy, seš machr! Šikulka!!! clapping moc hezký
Návrat nahoru Goto down
Sindy
Železný člen
Železný člen
Sindy


Female
Poeet p?íspivku : 150
Age : 30
Bydliště : Gbely
Registration date : 07. 05. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 3:31 pm

Ivi,Marti,plavice: Všetkým vám ozaj veľmi ďakujem wink gamer ..vy ma snáď ozaj rozplačete... embarrassed cry cry cry ..toľko chvály som nezožala ani nepamätám..hh lol! ..Ozaj to robím rada sarcastic hand .. a som straašne rada,keď sa môžem s tým s vami podeliť,a keď sa vám to páči..nie je nad viac,než keď sa druhým ľudom páči vaša práca embarrassed ..ozaj si toho cením a dúfam,že to bude lepšie a lepšie.. wink
Dikyy mooc..ste ozaj zlaté.. yes OK wink

PS to Ivča..hhh: Ivi som rada,že si si zvykla na to moje hh lol! very happy ..hh yahoo ..už ma tým štýlom písania s hh spoznáte aj za každým rohom..hh very happy
Návrat nahoru Goto down
Ivča
Admin
Ivča


Female
Poeet p?íspivku : 183
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 25. 04. 08

Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:57 pm

Jak už jste si asi všimli, máme nový banner a opět za to vděčíme Sindy clapping clapping děkuju ti moc!!! yes give heart give rose
Napadlo mě, že bychom to mohli brát jako nějaký nový start tohoto fóra...jako bychom byli zase na začátku. Jsem zvědavá, jak moc mě všichni překvapíte...máme zase o uživatele víc, tak snad se někdo připojí a bude to tu jako normální fórum gamer gamer asi jsem velký optimista...no uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
https://wentworth-sarah.forumakers.com
Sponsored content





Poděkování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poděkování   Poděkování Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poděkování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wentworth Miller & Sarah Wayne Callies :: Speciální kategorie - Útěk z vězení :: Grafika-
Přejdi na: